KONTAKT

Pixmill Estonia OÜ

Aadress:
Piirimäe 3 ja Piirimäe 4
Tänassilma Tehnopark
76401 Saku vald

Google Maps »

e-mail: myyk@pixmill.ee

JUHATUS

Maajuht Raigo Kõiv

raigo@pixmill.ee
+372 50 92 969
PixMill Estonia OÜ
Piirimäe 4, Tänassilma
Saku vald 76401

MÜÜK

Kauri Vendelin, projektijuht

kauri@pixmill.ee
(+372) 5343 1313

Kendy Sagadi, müügijuht

kendy@pixmill.ee
(+372) 5855 9826

Tea Tammpere, projektijuht

tea@pixmill.ee
(+372) 5333 3264

TOOTMINE

Mart Põldoja, tootmisjuht

mart@pixmill.ee
(+372) 529 7997

Meelis Kallas, logistika

transport@pixmill.ee
puh. (+372) 502 0775

AD

ad@pixmill.ee
(+372) 5855 7280

RAAMATUPIDAMINE

Jaanika Pajula, arveldusspetsialist

jaanika@pixmill.ee
(+372) 509 9252