FIRMAST


Pixmill Estonia OÜ on digitaaltrüki firma, mis keskendunud selle loomisest 1999 aastal laiformaadile, mida prindimaailmas kutsutakse XXL.

Samas ei jäta me hätta ka väikebanneri ja -kleepsu tellijaid.Tänasel päeval omab Pixmill Estonia kümmet suurformaat printerit, mis võimaldavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovid kiiresti ja kvaliteetselt lahendada. Hinnatud on head töötajad, korralik kaasaegne töökeskkond ja järeltöötlusseadmed – nendeta ei ole võimalik kiiresti ja kvaliteetselt rahuldada üha suurenevaid nõudmisi ja tellimusi. Soovime pakkuda head ja sõbralikku prinditeenust, mis algab nõudlikust trükifaili ettevalmistusest ja lõpeb korrektse järeltöötlusega.

Trükime laiale valikule rullmaterjalidele nagu pvc banner, pvc võrk, tekstiilid, kleebised, paber, kapa plaat, vaht PVC, kartong e.c. Rullmaterjale, nagu pvc kangast ja tekstiile, on võimalik keevitamise ning õmblemisega liita. Niimoodi saab kasutada nende toodete puhul versiooni “No limits”, ehk banneri suurus ei ole limiteeritud. 2005 aasta algusest pakume võimalust trükkida UV tehnoloogial otse plaadile. See loob eelduse kiirema ja parema tulemuse saavutamiseks, kui vana traditsionaalne meetod „kleebis plaadile“.

Digitaaltrükk on tänasel päeval kiiresti arenev valdkond ja PixMill Estonia üritab kindlasti kaasas käia uute ja innovaatiliste lahendustega.

Teie 
PixMill Estonia OÜ